Biz Kimiz?

 

Scooter Al, Lenazzo Mobilite Otomotiv Ltd. Şti. bünyesinde elektrikli motosiklet, elektrikli scooter, elektrikli tek teker, elektrikli deniz scooterı, yetişkin ve çocuk scooterları, elektrikli kaykay (hoverboard) ve elektrikli bisiklet başta olmak üzere birçok alandan mikro mobilite aracının, aksesuarının ve yedek parçasının satışı yapan bir markadır.

 

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Scooter Al, Türkiye’nin birçok şehrinde bayilik ve servis ağıyla müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaya gayret eder.

 

Misyon ve Vizyonumuz

 

Temiz Doğa, Temiz Toplum ilkerini amaç edinmiş olan Scooter Al ailesi, fosil yakıtlarla mücadele eden Dünyamızın, daha yaşanabilir bir yer olması ve çevre dostu ulaşım araçlarının yaygınlaştırılarak,kullanılabilirliğinin ve sürdürülebilirliğinin artırılmasını amaçlamaktadır. Akıllı şehirlerin, akıllı araçları diyebileceğimiz bireysel ulaşım araçlarına erişimi kolaylaştırarak, daha yaşanabilir şehirler oluşturulması amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Bu amaca hizmet eden, Arge yatırımları ve Girişimci ruhu ile geleceğin Dünyasının şekillenmesine katkı sunmayı hedeflemektedir.

 

Sosyal Sorumluluk

 

Scooter Al, çevreye ve canlılara duyarlı bir internet sitesidir. Çeşitli alanlarda sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Bundan böyle de yer almaya devam edecektir.

 

Firma Bilgilerimiz

 

Firma Adı: Lenazzo Mobilite Otomotiv Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Göztepe V.D.

Vergi Numarası: 6081536477

Kep Adresi : [email protected]

Mersis No : 0608153647700001

Firma Adresi: Göztepe Mahallesi, Aheste Sk. No:3, 34730 Kadıköy/İstanbul

 

Elektrikli scooter, bisiklet, motosiklet, tek teker, hoverboard, deniz scooterı, cincır, batarya
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR