Onvo OV-007 Scooter Koltuğu Amortisörlü
Onvo OV-007 Scooter Koltuğu Amortisörlü
Onvo OV-007 Scooter Koltuğu Amortisörlü

Onvo OV-007 Scooter Koltuğu Amortisörlü

Marka : Scooter Al

Amortisörlü Elektrikli Scooter Koltuğu ONVO OV-007 model elektrikli scooterlara uyumludur.

 

Ücretsiz Kargo

KDV Dahil Fiyat

Amortisörlü Elektrikli Scooter Koltuğu ONVO OV-007 model elektrikli scooterlara uyumludur. Bağlantı noktası özel imalattır ve sorun çıkartmaz.

Elektrikli Scooter Oturaklı Koltuk Amortisörlü  Resimdeki modelin Farklı markalarınada uyum sağlar. Marka ve modelinizi bizlere bildirirseniz yardımcı oluruz. Kolay Kurulum, Scooter üzerinde delme işlemine gerek yoktur. Scootera zarar vermez. Scootera zarar vermez. Kolaylıkla takıp çıkarılmaktadır. Yumuşak ve Nefes alabilen Amortisörlü sökülebilen koltuk. Ayarlanabilir yükseklik 40 ile 65 cm arasından ayarlanabilir. Katlanabilir özelliğe sahiptir. Scooterı rahatlıkla katlayabilirsiniz. Tasarımsal olarak çok şık bir yapıya sahiptir. Sağlam çelik + alüminyum malzemeden imal edilmesi taşımayı kolaylaştırmaktadır. Tüm parçaları paket içerisinden çıkmaktadır.

 

Elektrikli Scooter Koltuğu Ürün Özellikleri

Marka: ONVO Uyumlu Model: OV-007 Malzeme: Kasa Çelik + Alüminyum Alaşım Koltuk Malzemesi: Deri Yükseklik: Ayarlanabilir (40 - 65 cm) Ağırlık: 2.2 Kg Paket Boyutu: 55 x 22 x 14 cm Malzeme: Alüminyum Alaşım Renk: Siyah Elektrikli Scooter Koltuğu Kutu İçeriği Elektriki Scooter Koltuğu Bağlantı Ekipmanları  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR