Blog

 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  3 tekerlekli scooter modelleri nelerdir ve fiyatları nedir? Bu yazımızın konusu 3 tekerlekli scooter araçları üzerine olacak. Çocuk scooter modellerinden üç tekerli scooterları merak ediyorsanız bu yazımızın faydalı olacağından eminiz.

  Çocuk scooter modelleri yeni tanıştığımız oyuncaklardan değiller. Uzun bir süredir çocuklar tarafından dış alanda kullanılmak için tercih edilen oyuncaklardandır. Bizim çocukluğumuzda olan bu oyuncaklar günümüzde de çocuk yaştakilerin en sevdiği oyuncaklar arasındadır.

  üç, tekerli, scooter, çocuk, 3, üç tekerli scooter,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Elektrikli scooter kiralama konusuna bu yazımızda açıklık getireceğiz. “Elektrikli scooter kiralama nedir ve nasıl yapılır?” sorularına yanıtlar vereceğiz. Scooter kiralamak istiyorsanız sizin için faydalı bir yazı olacağından eminiz.

  Hepinizin de bildiği gibi scooter üzerine onlarca yazı yayınladık ve yazmaya da devam ediyoruz. Özellikle Türkiye’de güvenli scooter kullanımını yaygınlaştırmak ve bu konuda bilinirlik oluşturmak adına üzerimize düşeni yerine getirmek için çabalıyoruz.

  scooter, kiralama, elektrikli, elektrikli scooter, scooter kiralama,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bir kavram var: “elektrikli scooter”.  Daha düne kadar, çocuklarımıza, yeğenlerimize, akraba, eş ve dostun çocuklarına, hediye mahiyetinde aldığımız çocuk scooter’ları kendini tam manasıyla pazarda göstermemişken, Elektrikli scooter’ların bir anda pazarda kendine genişçe bir yer açması, sektörü şaşkına çevirdi. Fakat çokta şaşılası bir durum yok! Zira, karbon salınımı, küresel ısınma, atmosferin delinmesi, suların yükselmesi, ilklim değişikliği gibi felaketlerin sıklıkla, “üst perdeden” dillendirilmeye başlandığı Dünyamız’ da, insanların alternatif araç arayışları hiçte yadırganacak bir durum olmasa gerek.

  elektrikli scooter, elektrikli, scooter, escooter, kick, kickscooter,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Scooter paylaşım sistemi tabiri ülkemizde yeni ortaya çıktı. Avrupa’da bir süredir aktif olan bu sistem Türkiye’de geçtiğimiz senelerde Martı scooterları ile gündeme geldi. İyi ama nedir bu scooter paylaşım olayı? Nasıl olur ve nasıl kullanılır?

  Elektrikli araç teknolojisinin artmasıyla ortaya yeni trendler de çıktı. Bu trendlerden birisi de elektrikli scooterlar oldu. Elektrik motoru ve bataryaları bulunan scooter modelleri, cadde ve sokaklarımızda sıklıkla kullanılır hale geldi. Tabi elektrikli scooterların bu denli kullanımı ve yaygınlaşması yeni bir sektörün de ortaya çıkmasına neden oldu.

  paylaşımlı, scooter, kiralanabilir, sharing, scooter filo, martı, binbin,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Çocuk scooter kullanımı ve modelleri yıllardır tercih edilen oyuncaklardandır. Çocuk yaşta scooter sahibi olanlar bu oyuncakların değerini ve güzelliğini çok iyi bilirler. Bu yazımızda bu oyuncakların çocuklar üzerindeki faydalarından bahsedeceğiz.

  Scooterlar şimdilerde ne kadar yetişkinler için de kullanılıyor olsa da aslında çocuk oyuncakları olarak üretilmişlerdir. Bu oyuncaklar Küçük yaşlarda kullanıcılarıyla cadde ve sokaklarımızı neşelendirir. Gelin sizlerle biraz daha eskiye gidelim.

  çocuk scooter, çocuk, scooter, nasıl, kullanılır,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR