Blog

 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bir kavram var: “elektrikli scooter”.  Daha düne kadar, çocuklarımıza, yeğenlerimize, akraba, eş ve dostun çocuklarına, hediye mahiyetinde aldığımız çocuk scooter’ları kendini tam manasıyla pazarda göstermemişken, Elektrikli scooter’ların bir anda pazarda kendine genişçe bir yer açması, sektörü şaşkına çevirdi. Fakat çokta şaşılası bir durum yok! Zira, karbon salınımı, küresel ısınma, atmosferin delinmesi, suların yükselmesi, ilklim değişikliği gibi felaketlerin sıklıkla, “üst perdeden” dillendirilmeye başlandığı Dünyamız’ da, insanların alternatif araç arayışları hiçte yadırganacak bir durum olmasa gerek.

  elektrikli scooter, elektrikli, scooter, escooter, kick, kickscooter,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Scooter paylaşım sistemi tabiri ülkemizde yeni ortaya çıktı. Avrupa’da bir süredir aktif olan bu sistem Türkiye’de geçtiğimiz senelerde Martı scooterları ile gündeme geldi. İyi ama nedir bu scooter paylaşım olayı? Nasıl olur ve nasıl kullanılır?

  Elektrikli araç teknolojisinin artmasıyla ortaya yeni trendler de çıktı. Bu trendlerden birisi de elektrikli scooterlar oldu. Elektrik motoru ve bataryaları bulunan scooter modelleri, cadde ve sokaklarımızda sıklıkla kullanılır hale geldi. Tabi elektrikli scooterların bu denli kullanımı ve yaygınlaşması yeni bir sektörün de ortaya çıkmasına neden oldu.

  paylaşımlı, scooter, kiralanabilir, sharing, scooter filo, martı, binbin,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Çocuk scooter kullanımı ve modelleri yıllardır tercih edilen oyuncaklardandır. Çocuk yaşta scooter sahibi olanlar bu oyuncakların değerini ve güzelliğini çok iyi bilirler. Bu yazımızda bu oyuncakların çocuklar üzerindeki faydalarından bahsedeceğiz.

  Scooterlar şimdilerde ne kadar yetişkinler için de kullanılıyor olsa da aslında çocuk oyuncakları olarak üretilmişlerdir. Bu oyuncaklar Küçük yaşlarda kullanıcılarıyla cadde ve sokaklarımızı neşelendirir. Gelin sizlerle biraz daha eskiye gidelim.

  çocuk scooter, çocuk, scooter, nasıl, kullanılır,
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Scooter fiyatları, ürünün özelliklerine ve markasına göre değişkenlik gösterir. Her bütçeye uygun scooter bulabileceğiniz alışveriş sitemizde aynı zamanda sizlere konuyla ilgili bir de yazı yazmak istedik.

  Scooter fiyatları ürün kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Scooter Al olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı scooterları sunma gayreti içerisindeyiz. Yıllardır hizmet verdiğimiz ve tecrübe edindiğimiz bu sektörde elektrik scooterların çoğalması ile beraber daha etkin rol almaya başladık. Elektrikli scooterlar bataryaları yardımıyla sizi gitmek istediğiniz yere eğlenerek ve hızla götürecekler!

  elektrikli, scooter, fiyatları, scooter fiyatları, elektrikli scooter fiyatları, scooter fiyatı
 • Nisan 04, 2023 Elektrikli Scooter

  Çocuk scooter modelleri eğlence amacıyla üretilen oyuncaklardır. Günümüzde çocuk scooter kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. Bu yazımızda çocuklar için scooter tavsiyelerinde bulunacağız.

  Çocukluk belki de ömrümüzün en güzel dönemleridir. Çocukken kötülüklerden uzak, oyuncaklar ve masallarla dolu bir hayatımız vardır. Kimi zaman bir bez bebek bize arkadaşlık yapar, kimi zaman da bir scooter yoldaşlık…

  çocuk scooter, nasıl kullanılır, çocuk scooterı, çocuk, scooter
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR